Profesjonalne prowadzenie Allegro kluczem do sukcesu

Allegro to platforma, dzięki której kupujący mają możliwość niezwykle łatwo i szybko sfinalizować zakupy. Jednakże, by było to możliwe, sprzedający muszą dostosować swoje aukcje pod kątem wielu wymagań i parametrów. Allegro kontroluje sprzedawców i nakłada na nich liczne obowiązki, których przestrzeganie jest warunkiem do utrzymania ciągłości sprzedaży. Te wytyczne często się zmieniają i jeśli nie ma się wystarczającej ilości czasu i wiedzy, by się w nich orientować, aukcje mogą odbiegać od standardów, a przez to znajdą się daleko na końcu listy wyników lub w ogóle nie będą wyświetlane.

Profesjonalna obsługa sklepu Allegro to klucz do sprzedaży. Odpowiednie zoptymalizowanie aukcji pod kątem tytułów, opisów, zdjęć oraz zgodność ofert z zasadami są przepustką do zaistnienia w świadomości kupujących, a tym samym do skłonienia ich do zakupów.

Obsługa Allegro - nasze wsparcie dla Ciebie

Profesjonalne prowadzenie Allegro nie ma przed nami tajemnic. Znamy wszystkie aktualizacje Regulaminu Allegro i potrafimy je wdrożyć, by sklep cieszył się doskonałą reputacją na platformie. Wykorzystujemy wszystkie możliwości, by aukcja miała szansę na jak największą widoczność oraz wyróżnienie się spośród innych.

Obsługa sprzedaży Allegro obejmuje:

 1.  Założenie i konfiguracja konta sprzedawcy
  • uzupełnienie wszystkich danych sprzedawcy,
  • wprowadzenie ustawień sprzedaży, automatyzacja procesów,
  • tagowanie,
  • ustawienie serii produktów.
 2. Publikacja aukcji Allegro
  • przygotowanie ofert na podstawie zdjęć i opisów produktów w oparciu o wytyczne platformy Allegro dla sprzedawców,
  • umieszczanie ofert na platformie z uwzględnieniem tagów i słów kluczowych,
  • obsługa zapytań i sprzedaży.
 3. Wykorzystanie narzędzi promocyjnych do zwiększenia sprzedaży przez AllegroAnalizujemy i dobieramy udostępnione przez platformę sposoby poprawienia atrakcyjności aukcji: Monety, Wyróżnienia, reklamy sponsorowane.
 4. Monitoring aukcji oraz wprowadzanie zmian w strategii celem zwiększenia sprzedażyNasza oferta jest kompleksowa. Umożliwia całkowite powierzenie prowadzenia Allegro nam. Zakres usług jest ustalany indywidualnie. Może być dowolnie zmieniony / rozszerzony w stosunku do czynności opisanych powyżej.

Czy handel na Allegro się opłaca?

Wielu sprzedawców woli inwestować w rozwój własnego sklepu internetowego, zamiast płacić Allegro prowizje od aukcji i sprzedaży. Jednakże, nawet największe marki, np. z branży RTV AGD, już dawno zrozumiały, że trzeba być obecnym wszędzie, gdzie są kupujący. A osób zainteresowanych ofertami na Allegro jest ponad 20 mln miesięcznie. To fakt, którego nie można zignorować. Nie bez znaczenia są również te dane:

 • 80% sposród użytkowników Allegro wybiera zakupy na platformie, a nie w sklepach internetowych,
 • średni przychód sprzedawców po 3 miesiącach wynosi 17 000 zł,
 • dziennie 30 000 osób dokonuje aż 550 000 transakcji w serwisie.

Liczby nie kłamią – tego kanału sprzedaży nie można pominąć. Dodatkowymi argumentami za sprzedażą poprzez Allegro jest:

 • brak nakładów na budowę sklepu w sieci,
 • liczne promocje oraz darmowe wystawianie aukcji z wybranych kategorii dla nowych sprzedawców,
 • zaufanie oraz bezpieczeństwo po stronie kupujących.

Jeśli już jesteś przekonany, że sprzedaż na Allegro może przynieść Tobie zyski, nie wahaj się. Powierz prowadzenie Allegro nam, dzięki czemu zrealizujesz swoje cele.

Obsługa aukcji Allegro - ile to kosztuje?

Nasi Klienci sami decydują, ile chcą przeznaczyć na kampanię na Allegro. Koszt obecności na największym marketplace w Polsce obejmuje opłaty i prowizje dla platformy oraz koszty obsługi przez naszą firmę. Wysokość naszej prowizji ustalamy indywidualnie w zależności od wolumenu sprzedaży i zakresu współpracy. Zazwyczaj nasze wynagrodzenie bazuje na wartości obrotów w sklepie. Szczegóły ustalamy z każdym Zlecającym w oparciu o oczekiwania.

Profesjonalne aukcje Allegro - Studio Orion

Oto, dlaczego warto powierzyć prowadzenie Allegro właśnie nam:

 • mamy doświadczenie w prowadzeniu aukcji oraz kompleksowej obsłudze sprzedaży,
 • przedstawiamy rzetelne raporty z naszych działań obrazujące mierzalne efekty,
 • podchodzimy indywidualnie do zleceń,
 • nastawiamy się na zadowolenie Klientów i rozumiemy ich cele,
 • mamy konkurencyjne ceny usług.

Wyręczamy Cię w obsłudze sklepu Allegro, byś mógł zając się tym, co potrafisz najlepiej i rozwijał swój biznes. Profesjonalną obsługę sprzedaży Allegro znajdziesz właśnie tu!

Shopping Cart
Scroll to Top