wybierz swój pakiet - i zmień go kiedy chcesz!

darmowe zdjęcie

Pierwsze zdjęcie gratis

19.99 0
zł. netto / szt.
 • Pierwsze zdjęcie ze zlecenia
 • Bez ukrytych kosztów
 • Bez zobowiązań

Pakiet premium

U nas bez dodatkowej opłaty!

19.99 9 99
zł. netto / szt.
 • Idealnie białe/czarne tło
 • Rozdzielczość 2560x2560px optymalna na aukcję Allegro i strony www
 • Możliwość wybrania rodzaju zdjęcia z refleksami lub bez
Popularny

PACKSHOT MAX

Zdjęcia wielokrotnego użytku

29.99 19 99
zł. netto / szt.
 • Obróbka Graficzna wszelkich odbić/niedociągnięć/zagnieceń
 • Formaty RAW i TIF dostosowane do druku w wysokiej rozdzielczości
 • Pierwszorzędna jakość odpowiadająca standardom drukarskim

Zdjęcia packshot - czym są i po co się je robi?

Fotografia produktu packshot to określenie na zdjęcie produktu wykonane na białym bądź kolorowym tle bez cieniowania czy też odbić. Tego typu zdjęcie produktowe ma na celu wyeksponowanie wszystkich cech, walorów, funkcjonalności przedmiotów. Na jego podstawie możemy stwierdzić, jaką dana rzecz ma wielkość, powierzchnię, z czego jest wykonana, etc. Wyróżniamy zdjęcia packshot statyczne oraz zdjęcia obrotowe 360 stopni.

Profesjonalna fotografia produktowa jest ważna w każdej sytuacji, gdy zależy nam na sprzedaży poprzez Allegro, e-bay, sklep na Facebooku czy własną witrynę internetową. Dobre packshoty wyróżniają sprzedawcę i czynią go godnym zaufania. Wykonywanie zdjęć produktów bez wiedzy i sprzętu jest trudne i nieefektywne, a złe jakościowo zdjęcia mogą zaszkodzić wizerunkowi firmy. Dlatego ich fotografowanie powinno powierzać się doświadczonej firmie posiadającej odpowiednio wyposażone studio do fotografii produktowej.

Fotografia produktu - nasza oferta

Nasze usługi to fotografia katalogowa packshot statyczna oraz fotografia sferyczna 360 stopni. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktów wszelkiego typu. Usługi naszej firmy obejmują:

 • zdjęcia przedmiotów,
 • autokadrowanie – docinamy przedmioty z dokładnością do 1 piksela, dzięki czemu wszystkie zdjęcia do sklepu internetowego będą miały taką samą wielkość,
 • usuwanie tła,
 • retusz,
 • opisanie pliku w uzgodniony sposób, np. kodem kreskowym produktu bądź numerem seryjnym.

Zdjęcia produktowe - ceny

Profesjonalna sesja produktowa nie musi być droga. Dowodem na to jest nasz konkurencyjny cennik, w którym cena za jedno zdjęcie rozpoczyna się już od 9,99 zł za sztukę. W zależności od potrzeb i przeznaczenia, wybierasz najlepszy dla siebie pakiet dla zdjęć i bezpośrednio na stronie znajdziesz informacje o pełnym koszcie usługi. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Dostosowujemy się również do niestandardowych wymagań. Pod konkretne potrzeby możemy przygotować indywidualną wycenę usług. 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że profesjonalne zdjęcie produktu pachshot to inwestycja, która się zwraca. Fotograf produktu wykona zdjęcie w taki sposób, by miał jak największą komercyjną użyteczność. To z kolei przekłada się na zwiększoną możliwą sprzedaż. A przecież o to w tym wszystkim chodzi.

Fotografia przedmiotów - Studio Orion

Fotografia produktowa packshot to nasza specjalność i usługi, które oferujemy na najwyższym poziomie. Dobre zdjęcia pomogą wyróżnić się Twojemu sklepowi, a Ty zaczniesz zarabiać więcej.

Aby nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami, uzgodnij termin i zakres zlecenia, a my wykonamy dla Ciebie całość w maksymalnie 5 dni. Pracujemy zdalnie, korzystając z pomocy firmy kurierskiej przy transporcie przedmiotów do sfotografowania. Zrealizuj plany sprzedażowe i wykorzystuj potencjał produktów, które masz w ofercie. Wyróżnij się zdjęciami w sieci i przyciągnij nowych klientów do swojego sklepu.

Shopping Cart
Scroll to Top