Zdjęcia reklamowe

Fotografia reklamowa - definicja

Być może zastanawiasz się, co to jest fotografia reklamowa, czym się różni od zwykłych zdjęć i czy naprawdę jest Ci to potrzebne. Wyjaśnijmy więc, że zdjęcia reklamowe to takie, które przedstawiają produkty bądź usługi w korzystnym świetle w celu ich sprzedaży.

Jakkolwiek ten opis może nie do końca jest pełny, to kluczowe znaczenie ma właśnie aspekt sprzedażowy. Przykładowo, nie każde zdjęcie masła wzbudzi chęć jego zakupu. Jeśli jednak ułożymy je na kromce chrupiącego chleba, odwołamy się do emocji i wspomnień, które wiążą się z jego jedzeniem. Osoba oglądająca zdjęcie w nie do końca uświadomiony sposób zapragnie poczuć właśnie ten smak. Fotografia reklamowa produktów tak właśnie działa – nienachalnie pokazuje cechy i nawiązuje do emocji związanych z przedmiotem bądź usługą i przez to zachęca do zakupów. 

Zdjęcia reklamowe - nasza oferta

Fotografia marketingowa jest naszą specjalnością. Wykonujemy fotografie rozmaitych produktów na potrzeby wszelkich branż. Przykładowo, możemy wykonać zdjęcia do reklamy:

  • mody – odzieży, butów, akcesoriów,
  • jedzenia – produktów spożywczych, napojów,
  • kosmetyków,
  • sprzętu RTV AGD,
  • zabawek

oraz wszystkiego innego, co chcesz sprzedać poprzez stronę internetową, za pomocą billboardów, ulotek bądź ogłoszeń w mediach drukowanych. Nie ma wyzwań, których byśmy się nie podjeli i których nie bylibyśmy w stanie zrealizować z gwarancją zadowolenia po stronie Klienta.

Fotografia reklamowa - cennik

Mamy konkurencyjne ceny usług i zapewniamy przejrzyste warunki współpracy. Cena za pojedyncze zdjęcie produktu to koszt już od 9,99 złotych, a pierwszą fotografię otrzymujesz całkowicie za darmo. W zależności od potrzeb i przeznaczenia, wybierasz pakiet usług i otrzymujesz zdjęcie, które idealnie wpasuje się w Twój plan marketingowy.

Zdjęcia reklamowe produktów - Studio Orion

Fotografia w reklamie to klucz do serc i portfeli Klientów. Obraz działa zdecydowanie silniej niż slogan reklamowy, zatem zadbaj o odpowiednią jakość zdjęć oferowanych produktów bądź usług. Skorzystaj z naszej pomocy i przekuj swoje najlepsze produkty w bestsellery.

Współpraca z naszą firmą jest naprawdę prosta. Po ustaleniu zakresu zlecenia odbieramy od Ciebie produkty, wykonujemy zdjęcia, wysyłamy Ci próbki do akceptacji, obrabiamy fotografie i po otrzymaniu płatności oraz dopełnieniu wszelkich ustaleń, odsyłamy zdjęcia oraz produkty. Całość jesteśmy w stanie wykonać w ciągu 5 dni.

Wielu naszych Klientów przekonało się, jaką moc sprzedażową ma profesjonalna fotografia reklamowa produktu. Zamów zdjęcia i dołącz do tych, którzy mają udział w zyskach ze sprzedaży on-line.

Shopping Cart
Scroll to Top